Metalizacja natryskowa

Z satysfakcją informujemy naszych obecnych i przyszłych klientów, że uruchomiliśmy usługi regeneracji części maszyn metodami metalizacji natryskowej. Metalizacja jest technologią uznaną na całym świecie i stanowi fragmentem nowoczesnej inżynierii materiałowej.

Metalizacja natryskowa, czyli nakładanie powłok przez natryskiwanie cieplne, polega na stopieniu i rozpyleniu materiału powłokowego na drobne cząstki a następnie nadaniu im takiej prędkości przy wylocie z palnika, aby uderzając w pokrywaną powierzchnię miały energię wystarczającą do przyczepienia się do niej.

Źródłem ciepła niezbędnym do stopienia metalu w postaci drutu lub proszku, może być płomień gazowy, łuk elektryczny lub łuk plazmowy i stąd wyróżnia się natryskiwanie cieplne:

  • płomieniowe (gazowe)
  • łukowe
  • plazmowe.

Nasza firma dysponuje wszystkimi w/w metodami.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pozwalającym na regenerację zużytych nurników, wałów, tłoków, czopów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy obróbkę elementów przed i po regeneracji.
Dla użytkowników w szczególności maszyn i urządzeń unikatowych oraz wielkogabarytowych regeneracja to bardzo korzystny sposób na przywrócenie ich do pełnej sprawności.

Naszym zasadniczym celem jest przywracanie powierzchni do wymiarów nominalnych co jest szczególnie ważne w przypadku montażu łożysk, uszczelnień.
Poprzez staranny dobór materiałów w konsultacji z klientem możemy również podwyższać własności oryginalnych części stosując takie materiały jak molibden, stale wysoko chromowe, brąz aluminiowy, czy stop łożyskowy. Każdy przypadek jest indywidualnie oceniany i realizowany.

Doskonałe wyniki zapewnia nam kompetentna kadra oraz wyposażenie techniczne pozwalające na realizację procesów zgodnie z najwyższymi standardami światowymi.

envelope Dziękujemy! Skontakujemy się z Toba w najbliższym czasie.

Masz jakieś pytania? Zostaw numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie!

Pole "Numer telefonu" nie może być puste i podany numer musi posiadać odpowiedni format.

Proszę zaakceptować regulamin

loader
envelope close