Kim jesteśmy?

Firma ELKREM powstała w 1995 roku. Misję firmy stanowi „osiągnięcie pełnej satysfakcji Klienta poprzez wyspecjalizowanie się w kompleksowej obsłudze w zakresie napawania, natryskiwania i regeneracji, zapewniającej podwyższanie trwałości części maszyn”.

W ramach realizacji misji ELKREM oferuje specjalistyczne urządzenia i materiały spawalnicze do: napawania, natryskiwania i regeneracji marki MOST oraz odlewy na bazie niklu i kobaltu, charakteryzujące się dużą odpornością na zużycie w ekstremalnych warunkach pracy. Istotny obszar działalności firmy stanowią ponadto usługi napawania, natryskiwania i regeneracji, zwłaszcza w zakresie układów plastyfikujących wtryskarek i wytłaczarek, zaworów silnikowych, wałów, części maszyn budowlanych itp.

Wysoką jakość oferowanych przez firmę ELKREM produktów i usług gwarantują charakteryzujące ją działalność: kompleksowość, specjalizacja, profesjonalne doradztwo techniczne poparte wieloletnim doświadczeniem, najnowsze rozwiązania technologiczne, bezzwłoczna reakcja na potrzeby Klienta, terminowe i zgodne z wymaganiami dostawy oraz usługi przed- i posprzedażowe

envelope Dziękujemy! Skontakujemy się z Toba w najbliższym czasie.

Masz jakieś pytania? Zostaw numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie!

Pole "Numer telefonu" nie może być puste i podany numer musi posiadać odpowiedni format.

Proszę zaakceptować regulamin

loader
envelope close